Badanie usg Szczecin, badnie kolana. USG Szczecin

Profesjonalna rehabilitacja ortopedyczna w mieście Szczecin

Współczesna rehabilitacja ortopedyczna, którą oferujemy w ośrodku Orthosport w mieście Szczecin, oznacza rehabilitację specjalistyczną, mającą na celu minimalizowanie negatywnych następstw urazów i kontuzji sportowych. We współpracy z doświadczonym i dobrym ortopedą, wszystkim naszym pacjentom proponujemy kompleksowe zabiegi z zakresu nowoczesnej rehabilitacji ortopedycznej, pozwalające w krótkim czasie wrócić do pełnej sprawności fizycznej.

Sprawdzony i dobry ortopeda

W ośrodku Orthosport pacjentów prywatnie przyjmuje doświadczony i dobry ortopeda, pomagający osiągnąć jak najlepszą sprawność funkcjonalną, dającą możliwość powrotu zarówno do aktywności rekreacyjnej, jak i do sportu zawodowego. Dla naszych uznanych specjalistów ortopedów przyjmujących prywatnie, liczy się przede wszystkim zdrowie oraz dobro pacjentów.

Kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne narządów ruchu

W naszej placówce w Szczecinie pacjenci mogą skorzystać z szerokiej gamy wysokospecjalistycznych zabiegów z zakresu rehabilitacji ortopedycznej. Prowadzone leczenie obejmuje przede wszystkim dysfunkcje narządów ruchu, kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych
(w zespołach bólowych i przeciążeniach, po wypadkach, urazach i kontuzjach sportowych). W działaniach rehabilitacyjnych stosujemy terapie manualne, fizykoterapię, a także metody oparte o wykorzystanie nowatorskiego sprzętu medycznego. Pacjenci objęci procesem rehabilitacji w ośrodku Orthosport pozostają pod stałym nadzorem dobrego ortopedy.

 • Nowości w ofercie

  Poszerzyliśmy naszą ofertę, aby w jak największym stopniu spełniać Państwa oczekiwaniom, i w pełni kompetentnie pomagać w każdym przypadku.
  Dowiedz się więcej
 • Umów się na wizytę

  Zapraszamy do umówienia się na wizytę w jednej z naszych placówek.
  Dowiedz się więcej
 • Zadzwoń do nas

  • Poniedziałek - Piątek
   8.00 - 20.00
  • ul. Wąska 16, Szczecin
   793 90 50 50
  • ul. Szafera 3/5/7, Szczecin
   690 50 50 68

Przeczytaj o: