IMG_6554 + logo

Doświadczony fizjoterapeuta – Orthosport Szczecin

Fizjoterapia to jedna z dynamicznie rozwijających się metod leczenia, polegająca na stosowaniu różnego typu bodźców na organizm człowieka. Jest ona wykorzystywana w celu usuwania urazów i dolegliwości bólowych oraz przywracania sprawności ruchowej. W naszym ośrodku Orthosport w mieście Szczecin, proponujemy pacjentom szerokie spektrum działań fizjoterapeutycznych, które są prowadzone pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty.

Fizjoterapia ortopedyczna dzieci, młodzieży i dorosłych

Współpracujący z naszą placówką medycyny sportowej fizjoterapeuta, specjalizuje się w fizjoterapii dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Stosowane przez nas zabiegi znajdują zastosowanie w leczeniu oraz rehabilitacji, w tym także w połączeniu z innymi metodami fizjoterapii. Każdy z naszych fizjoterapeutów zajmuje się leczeniem schorzeń i zaburzeń funkcjonalnych, mających związek ze stawami, mięśniami kręgosłupa i kończyn.

Fizjoterapia zachowawcza, pourazowa, pooperacyjna

Każdy przyjmujący w naszym ośrodku fizjoterapeuta, zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu. Proponowany przez nas zakres usług to nie tylko fizjoterapia zachowawcza czy pourazowa, ale także pooperacyjna i przygotowująca do zabiegów operacyjnych.

 • Nowości w ofercie

  Poszerzyliśmy naszą ofertę, aby w jak największym stopniu spełniać Państwa oczekiwaniom, i w pełni kompetentnie pomagać w każdym przypadku.
  Dowiedz się więcej
 • Umów się na wizytę

  Zapraszamy do umówienia się na wizytę w jednej z naszych placówek.
  Dowiedz się więcej
 • Zadzwoń do nas

  • Poniedziałek - Piątek
   8.00 - 20.00
  • ul. Wąska 16, Szczecin
   793 90 50 50
  • ul. Szafera 3/5/7, Szczecin
   690 50 50 68

Przeczytaj o: