• Orthosport Filia 1, ul. Wąska 16, Szczecin (przy SDS)
  • 793 90 50 50
  • Filia 2, ul. Szafera 3/5/7, Szczecin (Azoty Arena)
  • 690 50 50 68

Diagnostyka USG – ośrodek Orthosport w Szczecinie

Jedną z głównych specjalizacji ośrodka Orthosport w mieście Szczecin jest kompleksowa diagnostyka USG. Badania USG stanowią niezwykle istotny element procesu diagnostyczno-terapeutycznego, pomagając w rozpoznaniu urazów ścięgien, mięśni oraz elementów stawowych. W naszej placówce wykonujemy prywatnie badania USG narządów ruchu, a także stawów biodrowych noworodków i niemowląt.

IMG_6433 + logo

Szeroki zakres badań ultrasonograficznych – cennik

Wszystkim pacjentom oferujemy szeroki zakres prywatnych badań USG, z których cennikiem można zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Cena każdego badania jest ustalana odgórnie, ale w indywidualnych przypadkach może nieznacznie różnić się od ceny widniejącej na naszej witrynie.

Zapoznaj się z cennikiem

Wysokiej jakości aparatura USG i doświadczeni lekarze

Diagnostykę USG w ośrodku Orthosport w Szczecinie, wykonujemy wyłącznie na wysokiej jakości aparaturze, która umożliwia wychwycenie nawet najmniejszych nieprawidłowości
w obrębie narządów ruchu. W placówce prywatnie przeprowadzamy również nieinwazyjne badania USG Dopplera, które pozwalają ocenić przepływ w naczyniach tętniczych i żylnych. Cennik diagnostyki USG Dopplera jest dostępny na stronie internetowej orthosport.pl.